Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grzmiąca

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 370 600 zł47 412 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W sercu zielonych terenów gminy Żabia Wola, w kameralnej miejscowości Grzmiąca, znajduje się wyjątkowa nieruchomość o charakterze siedliskowym niemal 4,75 hektara prywatnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł4 049 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół roztaczają się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

102 900 zł980 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 15-naście działek budowlanych na sprzedaż usytuowanych w malowniczej wsi Grzmiąca gm. Głuszyca. Działki o powierzchni od 980m2 do 2000m2, jest możliwość zakupu pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

890 000 zł161 m² 5 527,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Oferuję do sprzedaży pięknie położony dom wolnostojący w trakcie budowy w miejscowości Grzmiąca - gmina Głuszyca. Nieruchomość posadowiona jest na widokowej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka komercyjna Grzmiąca

Grzmiąca,łódzkie

165 000 zł3 511 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3511mkw z mpzp pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Lokalizacja: woj.łódzkie, powiat brzeziński, gmina Brzeziny. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł23 427 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 2,34 ha, położony w miejscowości Grzmiąca, w gminie Żabia Wola - zaledwie 3 km od węzła trasy S8, co zapewnia szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł17 400 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta tylko W home park *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w miejscowości Grzmiąca ok. 4 km od Brzezin w atrakcyjnej cichej lokalizacji przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 096 m² 92,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka pod zabudowę jednorodzinną w okolicy Bytowa o atrakcyjnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

75 000 zł8 700 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! Oferta sprzedaży działki rolnej o powierzchni 8700m2 położonej w miejscowości Grzmiąca nieopodal Głuszycy. Piękna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Grzmiąca,dolnośląskie

85 408 zł1 256 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działki budowlane usytuowane w malowniczej wsi Grzmiąca gm. Głuszyca z bezpośrednim widokiem na góry Sowie. Działki posiadają status działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł13 500 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grzmiąca piękna działka rolna o powierzchni 13500m2 w bardzo atrakcyjnym miejscu - na sprzedaż. Piękna działka rolna o powierzchni 13.500 m2 i wymiarach : 108 x 126 x 109.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Turystyczna

Grzmiąca,dolnośląskie

820 000 zł850 m² 964,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Homfi prezentuje na sprzedaż ciekawą i unikatową nieruchomość położoną we wsi Grzmiąca (gmina Głuszyca). Doskonała propozycja pod inwestycje zwłaszcza z przeznaczeniem na agroturystykę,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielcza

Grzmiąca,zachodniopomorskie

230 000 zł79,20 m² 2 904,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 79,20 m2, położony w miejscowości Grzmiąca. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

209 000 zł1 454 m² 143,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 768 m² 75,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa wsi grzmiąca lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzmiąca

Grzmiąca,zachodniopomorskie

69 000 zł1 200 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Gminie Grzmiąca - w Storkowie, powiat Szczecinecki. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni ok 1200 m2 (w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, nowa kuchnia, ogródek 280 m ,| czynsz 150 zł | od właściciela Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużą, prywatną przestrzenią do codziennego użytku ogródkiem ok. 280 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

1 550 000 zł284,70 m² 5 444,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Wyjątkowy dom w wysokim standardzie - 284,70 m | działka 1248 m | w pełni wyposażony Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom o łącznej powierzchni 284,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

115 000 zł31,79 m² 3 617,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka - dobra inwestycja! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej części Głuszycy - miejscowości otoczonej malowniczymi terenami Gór Sowich, idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

249 999 zł61,50 m² 4 065,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż ciekawą ofertę mieszkania po remoncie w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

85 000 zł22 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania! Małe, przytulne mieszkanie położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta. Kameralny budynek, cisza i spokój. Pierwsze piętro, ogrzewanie elektryczne, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

379 000 zł60,54 m² 6 260,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= kontakt magdalena cecotka tel:   = mieszkanie 3 pokojowe, 60,54 M2, balkon, w bardzo wysokim standardzie, niska zabudowa, po remoncie, iiip/iv p , głuszyca podpisana uchwała na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

120 000 zł1 561 m² 76,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Łomnicy gm. Głuszyca. Działka położona na górce (wysoko),.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

1 490 000 zł178 m² 8 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny z dużą, piękną, słoneczną działką położony w Łomnicy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną i widokową działkę w Łomnicy. Nieopodal nowopowstająca zabudowa rekreacyjna. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pięknym widokiem w Łomnicy. Lokalizacja: miejscowość Łomnica, gmina Głuszyca. Ok. 18 km od Wałbrzycha. Z działki rozpościera się piękny widok gór.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

Mieszkanie 3-pokojowe

Jedlina-Zdrój

610 000 zł104,52 m² 5 836,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1750

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 104,52 m 2 , zlokalizowane w Jedlinie- zdroju w okolicach Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

1 204 300 zł12 043 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka gruntu o powierzchni 1,2043ha w użytkowaniu wieczystym położona w Jedlinie-Zdroju przy ulicy Moniuszki 9, obręb 0005 Glinica. W mpzp działka oznaczona jest symbolem 16.4U/P.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

130 000 zł1 143 m² 113,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i zielonym zakątku Jedliny Zdrój, w rejonie Glinicy. Działka zlokalizowana jest na wzniesieniu, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

220 000 zł41,40 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poranna kawa z hrabiną Charlottą? Wyobraź sobie poranek w malowniczym uzdrowisku Jedlina-Zdrój. Powietrze pachnie lasem a Ty zmierzasz do małej, urokliwej kawiarenki po filiżankę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

320 000 zł42,80 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8 m . Lokal mieszkalny składa się z : - 2 pokoi (jeden z aneksem kuchennym - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grzmiąca +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

25 000 zł100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta sprzedaży udziału 15/36 w zabudowaniach na które składa się budynek mieszkalny oraz stodoła, jak również 15/72 w działce gruntu na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiejska

Grzmiąca,dolnośląskie

420 000 zł5 400 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka siedliskowa w górach, ze starym budynkiem z XIX w. przeznaczonym do kapitalnego remontu. Działka o pow. 5400 m2 ma nieregularny kształt, większa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Wiejska

Grzmiąca,dolnośląskie

190 000 zł1 860 m² 102,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urocza działka w górach, z wydanymi bezterminowo warunkami zabudowy, przy asfaltowej drodze między domami jednorodzinnymi. Działka o pow. 1860 m2 ma kształt wąskiego trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grzmiąca

Grzmiąca,łódzkie

430 000 zł17 400 m² 24,71 zł/m²

 

 

 

Grzmiąca,dolnośląskie

130 000 zł802 m² 162,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położoną i świetnie skomunikowaną działkę w miejscowości Grzmiąca, w gminie Głuszyca. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Grzmiąca,dolnośląskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż duży budynek mieszkalno-gospodarczy z połowy XIX w., na sporej działce, w górach! Do nieruchomości dojazd drogą gruntową, gminną. Budynek jest zamieszkały i na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

270 000 zł37 400 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę rolną położoną w Grzmiącej gm. Głuszyca. Marzysz o działce w dogodnej lokalizacji,.